Bezpečnostní zámek

Máme skladem
KONZULTACE A ZAMĚŘENÍ U KLIENTA DO 24 HODIN
✆ 601 383 123
Bezpečnostní dveře do paneláku
Bezpečnostní dveře do paneláku

Ideální volba pro zvýšení bezpečnosti v panelovém bytě. Odolné dveře s moderním designem, které zvyšují ochranu vašeho domova.

Bezpečnostní dveře cena
Bezpečnostní dveře cena


Objednávejte bezpečnostní dveře za férovou cenu. Získáte kvalitu a spolehlivost bez zbytečných nákladů.

Bezpečnostní kování na dveře
Bezpečnostní kování na dveře

Posílení vašich dveří s kvalitním bezpečnostním kováním. Zabezpečte svůj domov proti nežádoucím návštěvám s naším širokým sortimentem kování.

Bezpečnostní protipožární dveře
Bezpečnostní protipožární dveře

Naše protipožární dveře splňují nejpřísnější bezpečnostní standardy a poskytují klidné spaní ve vědomí, že jste v bezpečí.

Bezpečnostní zámek

Bezpečnostní zámek je jako ochranný štít vašeho domova nebo podniku. Jeho účelem je chránit váš majetek a poskytovat vám a vaší rodině nebo zaměstnancům pocit bezpečí a klidu. Bezpečnostní zámek dveří není jen prostředek k uzavření dveří, ale spíše základní kámen, na kterém je postavena celá bezpečnostní strategie. Jde o klíčový prvek v boji proti nežádoucím návštěvám a zajišťuje, že vaše majetek zůstává v bezpečí. Naše firma pomůže s výběrem a instalací toho nejvhodnějšího bezpečnostního zámku pro vaše bezpečnostní dveře. Jaké výhody vám naše firma nabízí? 

Bezpečnostní zámek
RC3bezpečnost
El45protipožárnost
32 000 Kč včetně montáže a DPH

Bezpečnostní zámek – proč si ho pořídit? 

Bezpečnostní zámek plní několik důležitých funkcí:

Základní uzamykání

Samozřejmě, hlavní funkcí bezpečnostního zámku je takové uzamčení dveří, které zabraňuje neoprávněnému vstupu. To zajišťuje, že vaše nemovitost zůstává chráněna před nežádoucími návštěvami.

Ochrana před vloupáním

Bezpečnostní zámek je navržen tak, aby byl odolný vůči pokusům o vloupání. Používá speciální mechanismy a materiály, které ztěžují nebo znemožňují neoprávněný vstup. Mezi další mechanismy, které si u nás můžete pořídit, patří například bezpečnostní kování dveří

Certifikovaná bezpečnost

Kvalitní bezpečnostní zámky jsou obvykle certifikovány podle určitých bezpečnostních standardů, což zaručuje jejich spolehlivost a účinnost při ochraně vašeho majetku.

Jednoduchá manipulace pro oprávněné osoby

I když jsou bezpečnostní zámky navrženy tak, aby byly odolné proti vloupání, jsou zároveň snadno ovladatelné pro osoby oprávněné k jejich otevírání a zavírání. To zajišťuje pohodlný přístup pro vás a vaše rodinné či pracovní kolegy. I proto by měl tyto prvky instalovat odborník. Oslovte nás a vyjdeme vstříc vašim požadavkům. Nabízíme bezpečnostní dveře do bytu s montáží

Bezpečnostní zámek – proč s námi 

 

Bezpečnostní zámek – investice do ochrany domova 

Cena bezpečnostního zámku se může lišit v závislosti na řadě faktorů, včetně kvality materiálů, úrovně bezpečnostních funkcí, designu a výrobce. Základní modely bezpečnostních zámků mohou být relativně cenově dostupné, zatímco pokročilé modely s certifikovanými bezpečnostními prvky a moderními technologiemi mohou být dražší. Pro více informací se podívejte na stránky naší nabídky nebo na stránky bezpečnostní dveře cena

Je důležité vzít v úvahu nejen pořizovací náklady, ale také dlouhodobou hodnotu a spolehlivost zámku. Investice do kvalitního bezpečnostního zámku může přinést klidnou mysl a ochranu vašeho majetku, což může v dlouhodobém horizontu ušetřit náklady spojené s možnými vloupáními nebo krádežemi. Důležité je také zajistit, aby byl zámek správně nainstalován profesionály, aby byla zajištěna jeho maximální účinnost.

Bezpečnostní zámek – široká nabídka produktů

Nenabízíme pouze bezpečnostní doplňky, ale také různé varianty ochranných dveří. Máte v bytě problémy s vykrádáním sklepů? Nabízíme bezpečnostní dveře do sklepa. Většina dveří je také ochranou proti ohni a dýmu. Bezpečnostní protipožární dveře jsou možnosti, jak ušetřit za pojištění bytu a zajistit si větší ochranu. Širokou škálu možností nabízíme i pokud poptáváte bezpečnostní dveře do paneláku. Splníme nejen vaše estetické představy, ale dveře zapadnou i do okolního interiéru. 

Neváhejte se na nás obrátit, pokud potřebujete poradit s pořízením nových dveří. Vyplňte náš poptávkový formulář a první nezávaznou konzultaci máte zdarma. Těšíme se na spolupráci! 

-
Bezpečnostní zámek 1 Bezpečnostní zámek 2 Bezpečnostní zámek 3 Bezpečnostní zámek 4
Kontakt

Dveře OK
✆ 601 383 123
info@dvere-ok.cz


Nejčastěji nás lidé hledají jako:

Bezpečnostní dveře Praha Bezpečnostní dveře Plzeň Bezpečnostní dveře Kladno Bezpečnostní dveře Liberec Bezpečnostní dveře Most Bezpečnostní dveře Pardubice Bezpečnostní dveře Mělník Bezpečnostní dveře Teplice Bezpečnostní dveře Ústi nad Labem Bezpečnostní dveře Hradec Králové Bezpečnostní dveře České Budějovice Bezpečnostní dveře Litoměřice Bezpečnostní dveře Nový jičín Bezpečnostní dveře Mladá Boleslav Bezpečnostní dveře Česká Lípa

Poptávka on-line