Bezpečnostní protipožární dveře

Vybrané typy máme skladem
KONZULTACE A ZAMĚŘENÍ U KLIENTA DO 24 HODIN
✆ 601 383 123
Bezpečnostní dveře do paneláku
Bezpečnostní dveře do paneláku

Ideální volba pro zvýšení bezpečnosti v panelovém bytě. Odolné dveře s moderním designem, které zvyšují ochranu vašeho domova.

Bezpečnostní dveře cena
Bezpečnostní dveře cena


Objednávejte bezpečnostní dveře za férovou cenu. Získáte kvalitu a spolehlivost bez zbytečných nákladů.

Bezpečnostní kování na dveře
Bezpečnostní kování na dveře

Posílení vašich dveří s kvalitním bezpečnostním kováním. Zabezpečte svůj domov proti nežádoucím návštěvám s naším širokým sortimentem kování.

Bezpečnostní protipožární dveře
Bezpečnostní protipožární dveře

Naše protipožární dveře splňují nejpřísnější bezpečnostní standardy a poskytují klidné spaní ve vědomí, že jste v bezpečí.

Bezpečnostní protipožární dveře

Bezpečnostní protipožární dveře je jedním z prvků, díky kterým se doma budete cítit bezpečně a chráněni. Tyto bezpečnostní dveře nejenže chrání váš majetek, ale také životy vašich blízkých. Pokud hledáte spolehlivý způsob, jak zvýšit bezpečnost svého domova, přečtěte si, proč jsou bezpečnostní protipožární dveře od naší firmy skvělou volbou.

Bezpečnostní protipožární dveře
RC3bezpečnost
El45protipožárnost
32 000 Kč včetně montáže a DPH

Bezpečnostní protipožární dveře – jak chrání? 

Bezpečnostní protipožární dveře mají speciální konstrukci a materiály, které jim umožňují odolávat extrémním teplotám a zabránit šíření požáru nebo kouře do dalších částí domu. Tento klíčový prvek může poskytnout dostatek času pro únik a záchranu v případě požáru.

Bezpečnostní protipožární dveře – certifikace 

Certifikace protipožárních dveří je klíčovým prvkem, který zajišťuje, že dveře splňují přísné normy a standardy bezpečnosti v případě požáru. Jednou z nejběžnějších certifikací pro protipožární dveře jsou označení "EI" a "EW" následované číslem, které udává dobu, po kterou jsou dveře schopny odolávat požáru. Tato čísla jsou často následována dalšími symboly, jako je "DP" nebo "3" (stupeň odolnosti), které blíže specifikují vlastnosti dveří.

Bezpečnostní protipožární dveře - EI a EW

EI označuje odolnost dveří vůči teplu a požáru, zatímco EW označuje jejich schopnost zabraňovat průchodu plamenů a kouře.

Číslo za těmito značkami udává dobu odolnosti dveří v minutách. Například "EI 30" znamená, že dveře jsou schopny odolat požáru po dobu 30 minut.

Bezpečnostní protipožární dveře - DP

"DP" označuje protipožární vlastnosti dveří. To znamená, že dveře nejenže odolávají průchodu plamenů a tepla, ale také brání šíření kouře do jiných částí budovy, což zvyšuje bezpečnost a zdraví osob uvnitř.

Bezpečnostní protipožární dveře  - číslo stupně odolnosti

Číslo za "DP" obvykle označuje stupeň odolnosti dveří. Například "DP3" znamená, že dveře jsou navrženy tak, aby odolaly průchodu kouře po dobu nejméně 3 minut.

Dveře od nás splňují požadavky na klasifikaci EI, EW 30 DP3 a mají garanci certifikátem kvality (norma ISO 9001) a další certifikací v akreditovaných zkušebnách. To platí jak pro bezpečnostní dveře do paneláku, tak do domu. 

Bezpečnostní protipožární dveře – proč od nás 

Bezpečnostní protipožární dveře – bezpečí i estetika 

Nemusíte se bát, že by vchodové bezpečnostní protipožární dveře neladily se zbytkem interiéru. Nabízíme je v mnoha variantách. V naší nabídce najdete různé barevné dekory a přírodní motivy. Existuje široká škála stylů, barev a provedení, které se snadno přizpůsobí vašemu domovu a estetickým preferencím. Své ideální dveře najdou milovníci moderních stylů, klasiky i minimalismu.

Bezpečnostní protipožární dveře – doplňky 

Samozřejmostí jsou také doplňky, jako je bezpečnostní zámek dveří, kukátka, bezpečnostní kování dveří a vložky. Nabízíme také bezpečnostní dveře do sklepa

Bezpečnostní protipožární dveře – investice do bezpečí 

Investice do protipožárních dveří je investicí do bezpečnosti vašeho domova a klidu mysli vaší rodiny. Pokud vás zajímá blíže k nacenění, podívejte se na naše stránky bezpečnostní dveře cena. Nechejte nás pomoci vám zvýšit bezpečnost vašeho domova a vyberte si z naší široké nabídky bezpečnostních protipožárních dveří. Neváhejte nás kontaktovat a těšíme se na spolupráci!

Bezpečnostní protipožární dveře 1 Bezpečnostní protipožární dveře 2 Bezpečnostní protipožární dveře 3 Bezpečnostní protipožární dveře 4 Bezpečnostní protipožární dveře 5 Bezpečnostní protipožární dveře 6
Kontakt

Dveře OK
✆ 601 383 123
info@dvere-ok.cz


Nejčastěji nás lidé hledají jako:

Bezpečnostní dveře Praha Bezpečnostní dveře Plzeň Bezpečnostní dveře Kladno Bezpečnostní dveře Liberec Bezpečnostní dveře Most Bezpečnostní dveře Pardubice Bezpečnostní dveře Mělník Bezpečnostní dveře Teplice Bezpečnostní dveře Ústi nad Labem Bezpečnostní dveře Hradec Králové Bezpečnostní dveře České Budějovice Bezpečnostní dveře Litoměřice Bezpečnostní dveře Nový jičín Bezpečnostní dveře Mladá Boleslav Bezpečnostní dveře Česká Lípa

Poptávka on-line