Vchodové dveře do bytu

Vybrané typy máme skladem
KONZULTACE A ZAMĚŘENÍ U KLIENTA DO 24 HODIN
✆ 601 383 123
Bezpečnostní dveře do paneláku
Bezpečnostní dveře do paneláku

Ideální volba pro zvýšení bezpečnosti v panelovém bytě. Odolné dveře s moderním designem, které zvyšují ochranu vašeho domova.

Bezpečnostní dveře cena
Bezpečnostní dveře cena


Objednávejte bezpečnostní dveře za férovou cenu. Získáte kvalitu a spolehlivost bez zbytečných nákladů.

Bezpečnostní kování na dveře
Bezpečnostní kování na dveře

Posílení vašich dveří s kvalitním bezpečnostním kováním. Zabezpečte svůj domov proti nežádoucím návštěvám s naším širokým sortimentem kování.

Bezpečnostní protipožární dveře
Bezpečnostní protipožární dveře

Naše protipožární dveře splňují nejpřísnější bezpečnostní standardy a poskytují klidné spaní ve vědomí, že jste v bezpečí.

Vchodové dveře 

Hledáte vchodové dveře, které spojují eleganci, bezpečnost a odolnost? Naše firma nabízí široký výběr vchodových dveří, které nejen zdůrazní krásu vašeho domova, ale také poskytnou spolehlivou ochranu a bezpečnost pro vaši rodinu a majetek. Naše vchodové dveře jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů, které zajišťují jejich odolnost a dlouhou životnost.

Vchodové dveře do bytu
RC3bezpečnost
El45protipožárnost
32 000 Kč včetně montáže a DPH

 Prodej bezpečnostních dveří je naše specializace. Proto nabízíme vše od tradičních vchodových dveří po moderní konstrukce, máme v nabídce široký sortiment stylů a designů, které vyhoví různým vkusům a požadavkům. Pojďte se podívat, jaké výhody vám vchodové dveře od nás přinesou. 

Vchodové dveře - bezpečnostní prvky

Bezpečnost je pro nás prioritou. Proto jsou naše vchodové dveře vybaveny certifikovanými bezpečnostními prvky, včetně kvalitních zámků, pevných pantů a odolných rámových konstrukcí. Díky nim můžete mít jistotu, že váš domov je chráněn před nežádoucími návštěvami a zvýšenými riziky vloupání.

Vchodové dveře – bezpečnostní doplňky

Existuje široká nabídka doplňků, které podpoří bezpečnost vchodových dveří. Správně nainstalovaný a kvalitní zámek společně s kováním představuje účinnou ochranu proti nežádoucím návštěvám a zvyšuje celkovou bezpečnost domova. Spolupracujeme s ověřenými dodavateli, kteří nabízí kvalitní certifikované zboží, proto vám můžeme nabídnout bezpečnostní zámek dveří, kukátka, bezpečnostní vložky i bezpečnostní kování dveří. Náš odborný pracovník s vámi probere, jaké doplňky budou nejvhodnější a doporučí nejlepší variantu. 

Vchodové dveře - estetika a design

Nabízíme širokou škálu designů a barev, abychom vám umožnili vybrat si bezpečnostní dveře, které dokonale ladí s vzhledem vašeho domova a vyjadřují váš osobní styl. Bez ohledu na to, zda preferujete tradiční a elegantní vzhled, nebo moderní a minimalistický design, u nás najdete vchodové dveře, které splní vaše očekávání.

Nabízíme klasické rozměry, jako jsou vchodové dveře 80 a vchodové dveře 90. Číslo odpovídá šířce v centimetrech. Pokud máte zájem o atypický rozměr a projekt, neváhejte nás kontaktovat! 

Vchodové dveře – proč s námi

Vchodové dveře - profesionální montáž a servis

Nabízíme bezpečnostní dveře do bytu s montáží, abyste měli jistotu, že vaše nové vchodové dveře budou nainstalovány správně a bezpečně. Naši technici mají bohaté zkušenosti a postarají se o každý detail, abyste byli s výsledkem spokojeni. 

Samozřejmostí je výměna dveří, úklid po montáži a ekologická likvidace starých dveří. Montáž trvá obvykle 3 hodiny, nejdéle 5 hodin. 

Vchodové dveře – nabízené varianty 

U nás si vybere každý. Mezi klienty jsou v současné době oblíbené a poptávané bezpečnostní protipožární dveře. Ty dokáží zpomalit požár a chránit před dýmem. Výhodnější jsou také z hlediska pojištění bytu. Pokud hledáte bezpečností dveře do paneláku vybereme takové, které budou odpovídat vaši přáním a zároveň ladit se zbytkem interiéru. Je dobré nezapomínat na bezpečnostní dveře do sklepa, které chrání majetek na místech, která nemáte pod přímým dohledem. 

Vchodové dveře – kontaktujte nás 

Investujte do vchodových dveří, které nejen zlepší vzhled vašeho domova, ale také zvýší jeho bezpečnost a hodnotu. Kontaktujte nás ještě dnes a pojďte si vybrat dveře, které budou ideálním vstupem do vašeho domova.

Vchodové dveře do bytu 6 Vchodové dveře do bytu 1 Vchodové dveře do bytu 2 Vchodové dveře do bytu 3 Vchodové dveře do bytu 4 Vchodové dveře do bytu 5
Kontakt

Dveře OK
✆ 601 383 123
info@dvere-ok.cz


Nejčastěji nás lidé hledají jako:

Bezpečnostní dveře Praha Bezpečnostní dveře Plzeň Bezpečnostní dveře Kladno Bezpečnostní dveře Liberec Bezpečnostní dveře Most Bezpečnostní dveře Pardubice Bezpečnostní dveře Mělník Bezpečnostní dveře Teplice Bezpečnostní dveře Ústi nad Labem Bezpečnostní dveře Hradec Králové Bezpečnostní dveře České Budějovice Bezpečnostní dveře Litoměřice Bezpečnostní dveře Nový jičín Bezpečnostní dveře Mladá Boleslav Bezpečnostní dveře Česká Lípa

Poptávka on-line